MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 3981402
nr 398 1402
Karmstolar
2 st, Rokokostil Omaka [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 27 februari 2006
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr